Товар добавлен в корзину
Ок
Добавить отзыв
Владимир
31.03.2017
В декабре купил такой котел, очень доволен, в связке с аккумулирующем баком работает просто шикарно, топим все что есть во дворе, и дом и гараж и сарай и баню. Горит конечно не 30 часов как указано, но часов 20 работает уверенно. В целом я доволен, рекомендую!
+
Достоинства; Горит чуть меньше указанного времени.
-
Недостатки; Нет
Читать далее
Наталія
29.11.2016
Придбали ми собі котел CANDLE TIME 50 кВт на початку жовтня 2016 р. для приватного будинку. Встановлювала компанія продавець. Тобто, все повинно бути правильно. Палимо дерев’яними брикетами, температура виставлена на 60-65 градусів. В бидинку тепло. Використовуємо згідно технічного паспорту. У використанні — простий. Однак, уже під кінець листопада 2016 р. (а це менше ніж 2 місяці), розподільник повітря повністю вийшов з ладу. Метал повністю поплавився. Зараз висить на одному болту. Функцію свою не виконує. Продавець пішов у «відказ». Покладає провину на нас, що температура висока. А яка вона повина бути!?? 40 градусів!?? 60-65 градусів це не висока температура для котла. Розподільник повітря перший, що контактує з відкритим вогнем. Отже, його якість повинна бути найвищо. Як показує наш досвід, матеріал, з якого він зробленій «гамно». А якщо, з такого самого матеріалу зроблена і труба подачі повітря??? От сидимо і думаємо, як міняти, де придбати. Компанія продавець гарантії на розподільник повітря не дає ))))
Читать далее
Вадим
04.04.2017
Дякую, вибиратиму далі)
Наталія
04.04.2017
Вадим, порівняно з нашим попереднім котлом, цей котел на порядок кращий. Виробник – Литва. Купували в інтернетмагазині, наразі не скажу в якому. Проте у нього є свої нюанси. Розподільник повітря нам після деяких «переговорів» ))) замінили. Наразі безкоштовно. Наступні рази буде вже платно. Однак, він вже також повністю прогорів. Прогоріло все, навіть болти на якому він тримався. Тобто за сезон, я більш чим впевнена, потрібно буде мінімум 2 рази його міняти. Скільки це буде коштувати, наразі ніхто не озвучував. Поки це можна сказати, один із самих великих його мінусів. Підключали нам спеціалісти поставщика. Зробили таку систему, що тепло в дім іде тільки тоді, коли на котлі 65 градусів. Тобто, бували теплі дні, в будинку жара, знизити температуру не котлі не можемо, бо система не відкриє клапани і тепло не піде в дім. Щось таке намудрили. Палили брикетами РУФ. При повній закладці котла (приблизно 200 кг.) горить добу. Тобто менше заявлених характеристик. Що також не мало значить. До речі, ми пробували топити і дровами дубовими і іншими брикетами. То брикети РУФ горять саме довше. Інших навіть на добу не вистачало. Якщо Ви візьмете калькулятор і підрахуєте скільки коштує тонна РУФ і якщо закладати по 200 кг. в сутки, то в скільки Вам це обійдеться опалення в сезон ))))
Вадим
03.04.2017
Наталія як пройшов сезон і в кого купували котел? Виробник Україна чи Литва?